iPhone XS Max Ekran Değişimi

  iPhone XS Max Ekran ekran kırılması garanti kapsamı dışındadır. Tamamen kullanıcı hatasına bağlı olduğu için Apple Yetkili Servisi hizmeti alamazsınız. iPhone servis firmamız, size en uygun fiyat ile orjinal ekran değişimi hizmeti sunuyor. Orjinal ekran ile değişim yapmak iPhone XS Max modeli için oldukça önemlidir. Fiyatı itibari ile diğer iPhone modellerinin en pahalı cihazıdır. iPhone XS Max Ekran Değişimi profesyonel teknik servis uzmanımız tarafından yapılmaktadır. Her bir parçanın özenle çıkarılması dikkate alıyoruz.

  Eğer firmamıza gelemiyorsanız, Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kargo ile iPhone XS Max cihazınızı gönderebilirsiniz. En kısa sürede onarımı yapılıp tekrar size göndereceğiz.

  Kargo ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayın.

  Merak Edilenler;


  Ücretsiz Kargo


  Ekran değişikliği ile ilgili sorulara birkaç güncel öğe eklememiz gerekiyor: Cihazda ekran bozuk olsa bile, ilk önce ücretli ekranı değiştirmeniz istenecektir. Bunun ana nedeni, cihazı açarken kırılmış veya çatlamış ekranların tamamen kullanılamaz hale gelmesidir. Ekrandaki çatlak, cam kırılması vb. Yorumlar alıyoruz. Apple için hepsi aynı. Ekran bozuk olarak kabul edilir. Ekrandaki çizikler garantiyi bozmaz. Çok derin çizikler garanti dışındadır. iPhone modellerinin artması ile yetkili servislerin ekranını değiştirmek için pahalı telefonların garanti altına alınması çok önemlidir. Garanti süresi geçmişse, ekranı özel servislerde de değiştirebilirsiniz. Özel servislerde, cihaz bir kez açılsa bile yetkili veya yetkili Apple yetkili servislerinden servis alamazsınız. Bakınız: Yetkisiz müdahale Apple’ın özel servislerinde orijinal ekranı kullanan şirketlerin sayısı çok az. Çünkü Apple yalnızca yetkili servislere yedek parça sağlar. Bu nedenle özel hizmetler; Bunu ekrandaki asıl derse sor. Orijinal değil, aynı zamanda yüksek kaliteli ekranlara sahipler. Ancak düşük kaliteli ekran kullanılıyorsa, dokunmatik ekran hassas değildir. Geç tanıma gibi sorunlar ortaya çıkar. TouchID (Parmak İzi Okuyucusu), Home düğmesi olan yeni modellerde çalışmayabilir.