iPhone’unuzu Seçin

  iPhone ekranınızı değiştirmeden önce, deneyimli Apple teknisyenlerimiz iPhone’u başka bir sorun olup olmadığını görmek için test edecek. Böylece sorunsuz ve güvenilir bir hizmet sunabiliriz. iPhone ekran değişimi için lütfen bizimle hemen iletişime geçin. Uzman teknisyenlerimiz ne olursa olsun onarımınızı yapabilirler. İPhone’unuzun çizik veya çatlamış bir ekranı olup olmadığını ve ekran değiştirmesi gerekiyorsa, eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyor.


  iPhone XS Max


  iPhone 8


  iPhone 6S


  iPhone XS


  iPhone 7 Plus


  iPhone 6 Plus


  iPhone X


  iPhone 7


  iPhone 6


  iPhone 8 Plus


  iPhone 6S Plus


  iPhone 5S

  iPhone Ekran Değişimi

  iPhone cihazınızın kırık veya çatlamış ekranlarını orjinal ekran ile profesyonel olarak değiştiriyoruz. iPhone ekran değişimi uzman ekibi sayesinde cihazınızı ilk günkü kadar temiz ve orjinal şekilde müşterilerimize teslim ediyor. Eğer firmamıza gelemiyorsanız hangi il veya ilçede olursanız olun anlaşmalı kargomuz ile gönderim sağlayabilirsiniz.

  iPhone ekran değişimi işlemlerimiz öncelikle, ön camın, plastik çerçevenin, iç ekranın ve dokunmatik paneli gibi hasarlı olan tüm parçaları yenisi ile değiştiriyoruz. Hiç bir şekilde cihazın diğer parçalarına zarar verilmeden sökme işlemi yapılır. Uzman ekibimizin her iPhone modellerine göre sökme yöntemi vardır. İlk aşamada vidası sökülür, iç kısmında iphone’un entegreye bağlı soketler çıkartılır. Ardından ekran özel olan küçük cam pompası ile kaldırılır. Ardından yeni ekran takılır. Bu işlemleri her iPhone Servis yapamaz. Her geçen zamanda iPhone cihazların yenilendiğini ve üst modellerin çıktığını görüyoruz. Bu yüzden işini bilen, güncel kalabilen teknik servis uzmanlarının eğitimi ön plandadır. Teknik servis uzamanlarımız, iPhone modelleri için özel ekran değişim derslerini başarıyla tamamlayan bir kadro olarak belirlenir.